7R Logistic Gdańsk Kowale 2

Clean-eco 2000. Obsługa parków i hal logistycznych. Clean-eco 2000. Współpraca z 7R Logistic. Clean-eco 2000. Utrzymanie czystości i porządku.
Jednym z głównych kierunków rozwoju, jaki sobie założyliśmy, jest obsługa parków i hal logistycznych. Kolejnym krokiem w tym kierunku jest rozszerzenie współpracy z 7R Logistic. To firma deweloperska zajmująca się przygotowaniem, realizacją i zarządzaniem nowoczesnymi obiektami magazynowymi. Specjalizuje się w inwestycjach build to suit (BTS) dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań klientów oraz realizowanych na indywidualne zamówienie. 7R Logistic Gdańsk Kowale 2, to nowoczesny obiekt magazynowy klasy A o łącznej powierzchni najmu 25 930 m2, który jest uzupełnieniem zrealizownego w 2010 roku centrum magazynowego Gdańsk – Kowale 1 o łącznej powierzchni około 13 500 m2. Nasza rola polega na utrzymaniu czystości i porządku w częściach wspólnych tych dwóch obiektów oraz na ich terenie zewnętrznym.
Obsługa parków i hal logistycznych. Współpraca z 7R Logistic. Utrzymanie czystości i porządku wnętrz i terenów wokół obiektów.

Główne informacje
Nasza misja
Nasze usługi
Aktualności
Oferty pracy
Kontakt