Oceanic

Jest nam miło zakomunikować, iż grono naszych Partnerów poszerzyło się o nową firmę. OCEANIC S.A., jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego, od 30 lat specjalizuje się w produkcji światowej jakości kosmetyków antyalergicznych AA. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i rzetelnemu podejściu do produkcji preparatów pielęgnacyjnych znak firmowy AA stał się najbardziej znaną i najwyżej cenioną marką kosmetyków antyalergicznych w Polsce. Jednocześnie firma aktywnie działa na rynku międzynarodowym i obecnie jej produkty są obecne w 27 krajach na całym świecie.
Clean-eco 2000. Sprzątanie pobudowlane. Clean-eco 2000. Sprzątanie centra   handlowe.
Do naszych obowiązków należy obsługa biura mieszczącego się w Sopocie jak i fabryki zlokalizowanej w Trąbkach Małych. W związku ze specyfiką produkcji jak i systemami zarządzania jakością, które zostały wdrożone w firmie, usługa jaką wykonujemy wymaga od naszych pracowników szczególnego zaangażowania i dbałości o jej jakość. Ale właśnie takie wyzwania pozwalają na zdobywanie kolejnych doświadczeń, a co za tym idzie rozwój naszej firmy. Mamy nadzieję, iż nasza współpraca przebiegać będzie długo i harmonijnie.
Clean-eco 2000. Prace remontowo-budowlane.
Clean-eco 2000. Całoroczne utrzymanie zieleni. Clean-eco 2000. Kompleksowe utrzymanie obiektów. Clean-eco 2000. Jakość kompleksowej usługi - Oceanic S.A.

Główne informacje
Nasza misja
Nasze usługi
Aktualności
Oferty pracy
Kontakt