Röhlig Suus Logistic i Lekkerland Polska

Prologis Park w Gdańsku to największy park magazynowy w rejonie Trójmiasta, oferujący na wynajem powierzchnie. Hale położone są tuż przy obwodnicy Trójmiasta oraz w pobliżu portu lotniczego Gdańsk Rębiechowo. Do tej pory nasza działalność na terenie Prologis Park polegała na współpracy z firmą DSV. W kwietniu rozpoczęliśmy jednak współpracę z kolejnymi firmami, które prowadzą swoje centra logistyczne na terenie Prologis Park w Gdańsku.
Clean-eco 2000. Sprzątanie centra logistyczne.
Röhlig Suus Logistic S.A. - to dynamicznie rozwijająca się firma rynku TSL zatrudniająca ponad 700 pracowników. W oparciu o własną sieć biur i terminali oraz infrastrukturę magazynową, realizuje kompleksowe usługi logistyczne i dystrybucyjne na terenie całego kraju. Priorytetem Röhlig Suus jest rozwój kompetencji we frachcie drogowym i logistyce oraz ścisła współpraca z grupą Röhlig&Co w zakresie frachtu morsko-lotniczego. Od wielu lat spółka notuje stabilnie rosnące przychody, które w 2011 roku osiągnęły poziom 492 mln zł. Podjęta między nami współpraca dotyczy zarówno biur oddziału gdańskiego jak i powierzchni magazynowych.
Clean-eco 2000. Jakość kompleksowej usługi
Clean-eco 2000. Odśnieżanie Gdańsk.
Lekkerland Polska S.A. - jeden z największych dystrybutorów artykułów impulsowych w Polsce. Firma na polskim rynku działa od 1991 roku, a od 2006 po przejęciu akcji Milo S.A., rozpoczęła działalność jako Lekkerland Polska S.A. Obecnie spółka posiada 13 oddziałów, w tym 4 centra dystrybucyjne, w których pracę znajduje 427 pracowników. Jedno z centrów dystrybucyjnych znajduje się właśnie w Gdańsku, na terenie którego znajdują się biura obsługiwane przez pracowników Clean-eco 2000 Sp. z o.o. Lekkerland Polska S.A. posiada oczywiście również powierzchnię magazynową, która ze wzglęgu na jej specyfikę jest obsługiwana przez pracowników Lekkerland.
Clean-eco 2000. Odśnieżanie posesji, parkingów. Wywóz śniegu.

Główne informacje
Nasza misja
Nasze usługi
Aktualności
Oferty pracy
Kontakt