Rolls-Royce i Trefl

"Rolls-Royce" i "Trefl" to marki zapewne rozpoznawalne przez większość Polaków. Dlatego też jesteśmy dumni, iż nawiązaliśmy współpracę z tymi firmami w obiektach położonych w Gdyni.
Clean-eco 2000. Sprzątanie centra logistyczne. Clean-eco 2000. Sprzątanie Centra handlowe.
Rolls-Royce Marine Poland to część sektora morskiego Rolls-Royce'a, który jest jednym z największych na świecie dostawców technologii wyrobów, wyposażenia i projektów okrętowych oraz zintegrowanych systemów dla statków. Placówka w Gdyni zajmuje się serwisowaniem okrętowych układów napędowych w obrębie basenu Morza Bałtyckiego oraz produkcją tuneli do sterów strumieniowych, stabilizatorów, sterów i wyciągarek. Gdyńskie centrum serwisowo-remontowe o powierzchni około 2 tys. metrów kwadratowych obsługujemy w zakresie usług porządkowych oraz jako nadzorca nad kompleksowym utrzymywaniem i konserwacją obiektu.
Clean-eco 2000. Odśnieżanie Gdańsk. Clean-eco 2000. Techniczna obsługa obiektów.
Trefl S.A. to firma pochodząca z Pomorza rozlokowana na terenie 3City. Lider na rynku puzzli, gier i kart do gry, posiada w Gdyni zakład produkcyjny. Do chwili obecnej nasza współpraca polegała na jednostkowych akcjach związanych przede wszystkim z pracami zimowymi. Obecnie jesteśmy zadowoleni z zacieśnienia relacji i możliwości obsługiwania zakładu produkcyjnego w zakresie utrzymania czystości.
Clean-eco 2000. Odśnieżanie. Wywóz śniegu.

Główne informacje
Nasza misja
Nasze usługi
Aktualności
Oferty pracy
Kontakt