Jeśli są Państwo zainteresowani pracą w naszej firmie, prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@cleaneco2000.pl

Szukamy osób, które wyróżniają się dokładnością, rzetelnością oraz zapałem do pracy. Doświadczenie w sprzątaniu jest mile widziane.

Pracownik utrzymania czystości

Miejsce pracy: Trójmiasto

“Clean-eco 2000″ Sp. z o.o. to firma realizująca profesjonalne usługi sprzątania, która powstała w 1995 roku w Gdyni. Zajmujemy się utrzymaniem czystości i porządku u ponad 100 naszych Partnerów na terenie całego kraju. Świadczymy usługi profesjonalnego sprzątania o szerokim zakresie.

Wymagania:

  • Odpowiedzialność, punktualność i dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B (dodatkowy atut)
  • Samodzielność w działaniu
  • Kultura osobista

Obowiązki:

  • Realizacja zadań powierzonych przez przełożonego
  • Dbanie o wysoką jakość usług
  • Reprezentowanie firmy
  • Dbanie o używany sprzęt
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i miłą atmosferę
  • Premie za pracę w nadgodzinach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia dodatkowych uprawnień
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • Przyuczenie do wykonywanego stanowiska

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do grona pracowników Clean-eco 2000 zachęcamy do przesłania CV na adres mailowy rekrutacja@cleaneco2000.pl w temacie wpisując „Pracownik utrzymania czystości”.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Informujemy, że Administratorem danych jest Clean-eco 2000 Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Polskiej 43. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Konserwator czystości

Firma ,,Clean-eco 2000″ Sp. z o.o. zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem różnych obiektów zatrudni konserwatora czystości.

Do głównych zadań należeć będą:

  • Dbanie o czystość

Oczekujemy:

  • sumienność
  • dokładność
  • obowiązkowość
  • zaangażowanie i uczciwość

Oferujemy:

  • przeszkolenie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie
  • praca od poniedziałku do piątku, weekendy dodatkowo płatne

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@cleaneco2000.pl